O mnie

Chciałbym aby strona o mnie była fajna, zabawna i zachęcała do czytania bloga a tym samym dalszego poznawania mojej osoby. Chciałbym, ale prawda jest taka, że nigdy nie umiałem o sobie pisać. Ale spokojnie. Może nie będzie to majstersztyk, ale co nieco o mnie się dowiecie.

Prosto z serca.

Jestem DesmoMach i mam 27 lat. Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni. Jest to bardzo ciężka choroba, która niestety cały czas postępuje. W 1999r. przytrafiła mi się jakaś infekcja i wylądowałem w szpitalu. Wtedy to lekarze zdecydowali się podłączyć mnie do respiratora i do dziś za pomocą tego sprzętu oddycham. W 2001r. wróciłem do domu i od tamtego czasu, z małymi wyjątkami, jestem przykuty (nie lubię tego stwierdzenia) do łóżka.

W sumie to najważniejsze co musicie o mnie wiedzieć. Jakby nie patrzeć moja choroba wpływa na wszystko. To ona w dużym stopniu ukształtowała mnie jako człowieka i dlatego dziś jestem taki a nie inny. A jaki jestem? Myślę, że najtrafniej określi mnie stwierdzenie człowiek z pasją. Mam kilka pasji jak chociażby sport ze szczególnym naciskiem na sporty motorowe i mój ukochany klub piłkarski Manchester United, ale też interesuję się grami wideo. To jest coś co mnie kręci i napędza. Lubię także obejrzeć dobry serial czy posłuchać fajnej rockowej muzyki.

Nie chcę pisać o swoich cechach charakteru, bo liczę, że czytając moje wpisy sami choć trochę mnie poznacie i przekonacie się o moich wadach i zaletach. Więc nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do śledzenia mojego bloga i czytania wpisów 🙂

Pozdrawiam
DesmoMach