O blogu

Koncepcja bloga powstała w mojej głowie jakiś rok temu. Trochę mi zajęło zrealizowanie swojego planu, ale ja tak mam, że czasem muszę do czegoś dojrzeć. Nigdy nie podejmuję pochopnych decyzji a blog widocznie potrzebował więcej niż zwykle czasu.

Ale przejdźmy do sedna. Blog będzie po prostu o mnie. Sama nazwa „My life. My passion. My story.” dużo mówi. Będzie o mojej chorobie, moich przemyśleniach, pasjach, historiach z mojego życia itd. Jeżeli będę chciał się z Wami czymś podzielić, to po prostu to napiszę. Niby jak coś jest o wszystkim to jest o niczym, ale ja do tego tak nie podchodzę. Nie chcę mieć ograniczeń a takie podejście może skutkować większą ilością czytelników, bo każdy znajdzie coś dla siebie.

Jedyne co na dziś jest pewne to to, że będę chciał po każdym meczu Manchesteru United, wyścigu MotoGP i Formuły 1 napisać swoje odczucia. Oczywiście inne tematy nie będą traktowane po macoszemu, ale na nie będę musiał mieć wenę. Opisane wcześniej wydarzenia sportowe będę starał się komentować najpóźniej na drugi dzień od zakończenia.

Jeszcze jedna kwestia. Blog może i jest o mnie, ale bardzo liczę na czytelników. Komentujcie, udostępniajcie, piszcie maile i ogólnie udzielajcie się. Po to też założyłem tego bloga aby poznać nowe osoby i stworzyć fajną społeczność. Wierzę, że się to uda a Wy mi w tym pomożecie 🙂

Pozdrawiam
DesmoMach